Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaMagazinÜnlü Oyuncu Can Yaman'dan Beklenmedik Hamle: Sevenleri Şok Oldu

Ünlü Oyuncu Can Yaman’dan Beklenmedik Hamle: Sevenleri Şok Oldu

Ünlü oyuncu Can Yaman, son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir hamlede bulundu. Sevenlerini şaşırtan bu karar, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İşte detaylar...

Ed Westwick ile Sandokan Projesi

Tecrübeli oyuncu Can Yaman, önceki projeleriyle tanınmış olmasına rağmen son dönemde Gossip Girl dizisinden tanıdığımız Ed Westwick ile Sandokan projesinde bir araya geldi. Hem işleriyle hem de özel hayatıyla sürekli gündemde olan Yaman, bu kez farklı bir adımla dikkatleri üzerine çekti.

Instagram Hesabını Kapattı

Can Yaman, 11 milyon takipçisi olan Instagram hesabını kapatma kararı aldı. Ünlü oyuncunun bu kararının arkasında, sosyal medyanın verimliliğinden çok zararlı etkileri olduğunu düşünmesi yatıyor. Yaman, bu adımıyla işlerine odaklanmayı ve konsantrasyonunu korumayı amaçladığı konuşuluyor.

Kariyerine İtalya’da Devam Ediyor

Bay Yanlış dizisinin finalinden sonra İtalya’da kariyerine devam etme kararı alan Can Yaman, burada çeşitli projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Sandokan projesiyle büyük bir çıkış yapmayı hedefleyen Yaman, sosyal medyadan uzak durarak kariyerine odaklanmayı tercih etti.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar