Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaEkonomiTürkiye’nin Dünyaya Açılan Yüzü: Reform Sports

Türkiye’nin Dünyaya Açılan Yüzü: Reform Sports

20 yıllık mazisi olan %100 yerli bir kuruluş olan Reform Spor Sistemleri ve İnşaat San. Ltd. Şti. şuana kadar yurtdışında 5Bini aşkın proje gerçekleştirmiştir. Halı saha yapımı konusunda Türkiye’nin öncü firması olan Reform Sports spor tesisleri uygulamasını yaptığı halı saha zeminlerinde kullanılan suni çimleri Çorlu’da yıllık 13Milyon metrekare üretim kapasitesine sahip kendi fabrikasında üretmektedir.

İşletmeciler için her geçen gün biraz daha değer kazanan halı saha tesisleri, genel olarak ayda binlerce kişinin maç yaptığı ve aktivitelere katıldıkları alandır. Dönemsel olarak belli takımların oluşturulmasıyla beraber, her mevsim şartlarına uyumlu halı sahalar sağlanıyor, var olan tesislerinize de en iyi şekilde uygulanıyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarından olan Reform Sports, suni çim üretimi ve halı saha malzeme tedarik hizmeti konusunda Dünya çapında ilerleyiş sürdürmekte, Türkiye harici onlarca farklı ülkeye de bu hizmeti sunmaktadır. Ekonomik fiyatlar karşılığında, sorunsuz bir tesis oluşturmanızı sağlayan Reform Sports, üstelik az bir sermaye ile peşinat ödemenizi ve daha sonra para kazanmaya başlayınca ödemeleri tamamlamanızı sağlamaktadır. Bünyesinde;

  • Spor endüstrisi,
  • Halı üretimi,
  • Kauçuk üretimi,
  • İnşaat ve taahhüt işleri,
  • Çelik yapılar
  • Makine üretimi
  • Kimya sanayi,
  • Spor ekipmanları üretimi
  • Zemin döşeme sektörü

Alanlarında hizmetler sunan Reform Spor Sistemleri, dünya markası haline dönüşmelerinin en temel nedeni ise, yurtdışı bağlantılarını sorunsuzca sağlamaları ve 20 yılı aşkın sektör tecrübesinden kaynaklıdır. Sektörde uzunca süredir yer alan markalar, bir dönemden sonra ülke genelinde edindiği tecrübeleri yurtdışında da sergiliyor, böylelikle ülkemizi var olan hizmetlerle beraber en iyi şekilde temsil ediyorlar. Ayrıca TSE, TAAF, ITF, FIFA, ISO 9001 gibi belgelere sahip olan Reform Sports, her daim hizmetini garantili ve belgeli bir şekilde sunmaktadır. Alanında oldukça tecrübeli bir ekibe sahip olan marka, ürünleri kendi fabrikasında ürettiği için çok cüzi rakamlar karşılığında hizmet verebiliyor, sorunsuzca hizmetimizin en kısa vadede işletmemize kurgulanmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple halı saha maliyeti hesaplamaları oldukça uygun fiyata gelmektedir. Günümüz şartlarında bu gibi bir işletmeye sahip olabilmek için yüklü meblağlar ayırmaya gerek yok! Çünkü Reform Sports, her daim “müşteri odaklı” çalışma disiplini edinmiş, bu anlamda da kaliteli hizmet ayrıntılarını bizlerle paylaşmış bir markadır. Bu sayede ise işler çok daha kısa sürede tamamlanabiliyor, ayrıca işletmeciyi düşünen bir yapı ile yaklaşım sergiliyorlar.

Marka ürünlerin tamamını kendi fabrikalarında üretmektedir. Çorlu’da yer alan fabrikasında ürettiği ürünleri, en kısa sürede sizlerin işletmelerine sunduğu gibi sorunsuzca hizmet alabileceğiniz ortamlar da yaratmaktadır. Siz de böylesi kapsamlı ve kaliteli hizmeti almak adına Reform Sports ile iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz soruları yöneltebilirsiniz. Sadece futbol konusunda değil, ayrıca golf, hokey, tenis ve dekoratif amaçlar ile kurgulanmış bir suni çime ulaşmak da firma üzerinden fazlası ile mümkündür.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar