Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaGündemTürkiye LGBTİ Birliği adlı yapıdan Hz. Muhammed'e hakaret ve çirkin iftira!

Türkiye LGBTİ Birliği adlı yapıdan Hz. Muhammed’e hakaret ve çirkin iftira!

Türkiye LGBTİ Birliği adlı eşcinsel haklarını savunduğunu iddia eden yapı, İslam dinine ve Hz. Muhammed’e hakaret etti!

Türkiye LGBTİ Birliği  İslam dinine ve Hz. Muhammed’e yönelik hakaret ve aşağılama içeren karikatür ve paylaşımlarda bulundu.

Türkiye sınırları içerisinde ‘eşcinsellerin haklarının kazanılması’ ve ‘eşcinsel görünürlüğüne katkı sağlanması’ amacıyla faaliyet gösterdiğini öne süren “Türkiye LGBTİ Birliği” sosyal medya hesabından İslam dinine ve Hz. Muhammed’e hakaret etti.

twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımlarda ismi geçen yapı, İslam dininin pedofiliyi (küçük çocuklarla cinsel ilişkiye girme) savunduğunu iddia ederek, İslam peygamberi Hz. Muhammed’i de bununla suçlayarak hakarette bulundu.

Oluşum, Hz. Muhammed’e yönelik hakaret içerikli bir karikatürü de sosyal medya üzerinden paylaştı.

İslam alimleri ve ilahiyatçılar, iddia edilenin aksine, Eşcinsellik ve pedofoli konusunda İslam dininin görüşlerinin net olduğunu ve İslam dininde her ikisininde kesin yasaklardan olduğunu, ayrıca İslam dininde bu fiiliyatlar için ağır cezalar öngörüldüğünü belirtiyorlar. Paylaşımlara sosyal medya üzerinden sert tepki gösteren vatandaşlar, hakaret paylaşımları yapanlar hakkında bir an önce hukuki işlem başlatılması ve gerekli cezaya çarptırılmalarını istiyor.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar