Pazar, Nisan 14, 2024
Ana SayfaGündemTürkan Şoray, villasını 5 milyon dolar zararına sattı

Türkan Şoray, villasını 5 milyon dolar zararına sattı

Kızı Yağmur Ünal’la çektiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi gişede hüsran yaşayınca Türkan Şoray, 15 milyon dolar fiyat biçtiği villasını 10,5 milyon dolara satarak borçları cebinden ödedi.

Geride bıraktığımız şubat ayında, hakkında  Bebek’teki deniz manzaralı villasını satışa çıkardığı haberleri yapılan  Türkan Şoray bu iddialarla ilgili açıklama yapmış, satış konusunda söylenilen 15 milyon lira tutarını yalanlayarak, “Benim evimin fiyatı o kadar az değil 15 milyon dolar” demişti.

KIZININ YAPTIĞI FİLM GİŞEDE ÇAKILDI

Ancak aradan zaman geçmesine rağmen  Türkan Şoray’ın istediği rakam verilmeyince Türk sinemasının Sultanı evini istediği bedelin çok daha altında satmak zorunda kaldı. Bunun sebebi olaraksa, Şoray’ın kızı  Yağmur Ünal’la çektiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi gösteriliyor. Film gişede hüsran yaşayınca ve beş haftada sadece 87 bin kişiye ulaşınca,  Türkan Şoray filmin masraflarını karşılayabilmek adına  Bebek’teki villasını 10.5 milyon dolara satmış.

BORÇLARI CEBİNDEN ÖDEDİ

Usta oyuncu aldığı paranın 6 milyon dolarıyla Tarabya’da bir sitede yeni bir villa alırken, geriye kalan parayla da ‘Uzaklarda Arama’ filmi nedeniyle yaptığı borçları ödemiş.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar