Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaPolitika“TÜRK GENÇLİĞİ MHP DİYOR”

“TÜRK GENÇLİĞİ MHP DİYOR”

ÜLKÜ OCAKLARI GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI ‘GENÇLİK TOPLANTISI’ DÜZENLİYOR

Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı “Türk Gençliği MHP Diyor” Temalı Gençlik Toplantısı düzenliyor. 

1 Mayıs Pazartesi Saat:17.00’da Şahinbey Belediyesi Kongre ve Sanat Merkezinde Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı tarafından düzenlenecek olan salon toplantısında Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları gençlerle buluşacak.

14 Mayıs’ta Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşu kadar mühim bir seçime girileceğinin altını çizen Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı İbrahim Hakan Demirkan, “Bu seçim, sadece iktidarı belirleme işlevinden ziyade ebed müddet Türk devletinin bekasını, istikrarını, bölünmez bütünlüğünü ve yarınlarını da tayin edecektir” dedi.

Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı İbrahim Hakan, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun yüzüncü yılında cumhuriyetin bizatihi kendisi kadar mühim bir seçime gitmektedir. Bu seçim, sadece iktidarı belirleme işlevinden ziyade ebed müddet Türk devletinin bekasını, istikrarını, bölünmez bütünlüğünü ve yarınlarını da tayin edecektir. Ülkü Ocakları, var olduğu günden bugüne devletin birliğini ve dirliğini misyon edinmiş bir teşkilat olarak bu seçim sathında Türkiye’nin görünüşte altılı esasta yedili zillet masasında pazarlık unsuru yapıldığını, sinsi emellerle milletin kandırılmaya çalışıldığını, devletin üniter yapısından taviz verildiğini, terör ile iltisakı malum olan kişilere özgürlük vaat edildiğini, terör örgütlerine karşı yapılan her türlü operasyonun durdurulma sözü verildiğini gözlemlemiş müşahade etmiştir. Ülkü Ocakları Türk tarihinin üzerine yüklediği sorumlulukla Türk milletini koruma ve gerçekleri yüksek samimiyet ilkesiyle milletimize aktarma görevini geçmişte olduğu gibi bugün de yerine getirecektir. Türk gençliği, çeşitli saiklerle Türk devletine düşman olmuş ama oy uğruna takiyyeciliğe bürünmüş PKK sevicilerine, FETÖ artıklarına ve dahi gayriahlaki azınlıklara terk edilemez. Bu düsturdan hareketle Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı “Türk Gençliği MHP Diyor” temalı gençlik toplantısı gerçekleştirecek ve gençlerimizin aklındaki tüm sorulara perde arkasındaki tiyatroyu göstererek cevap verecektir. Tüm halkımızı Türk milletinin sarsılmaz iradesine şahit olmaya davet ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar