Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGündemSaadet Partisi Gaziantep Teşkilatı Nurdağı ilçesinde SKM açtı

Saadet Partisi Gaziantep Teşkilatı Nurdağı ilçesinde SKM açtı

Açılışa Gaziantep İl Başkanı ve Gaziantep Milletvekili adayları katıldı. Açılışta konuşma yapan İl Başkanı Karalar, “Erbakan hocamızın dediği gibi her seçim önemlidir ama bu seçim daha önemlidir diyoruz” dedi.

KAYA: “BİZİM BARAJ KORKUMUZ YOK”

Daha sonrasında Saadet Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı İhsan Kaya yaptığı konuşmasında, “Biz dün neysek bugünde oyuz. Kim doğru yaptıysa biz onun arkasındayız. Esnaf diye bir orta direk kalmadı. Bizim baraj korkumuz yok olsaydı zaten ittifak yapmazdık. Bize kimse oyum boşuna gider diyemiyor. Herkes Milli İttifak’ın Meclis’e gireceğini biliyor. Allah’ın izniyle Milli İttifak kazanacak” şeklinde konuştu.

ÜLKER: “SEÇMEN İTTİFAK’A OLUMLU BAKIYOR”

Saadet Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Necati Ülker, “Seçmen ittifaka olumlu bakıyor. Bizi seçim anketlerine koymasalar bile seçmen bizi destekliyor. Bizim seçmenimizi anketlerine almıyorlar. İki partinin oyu yüzde 20 civarında. Biz inanıyoruz. Meclis’e gireceğiz” İfadelerini kullandı. Milletvekili adayları daha sonra Nurdağı ilçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar