Pazar, Haziran 16, 2024
Ana SayfaGündemNCR Hospital başarılı bir ameliyata imza attı

NCR Hospital başarılı bir ameliyata imza attı

NCR International Hospital’da başarılı bir ameliyata daha imza atıldı. Gergin omurilik sendromu hastası 10 yaşındaki çocuk başarılı bir operasyonun ardından hayata yeniden tutundu.


Büyük risk taşıyan ameliyatı başarılı bir şekilde 3 saatte tamamlayan Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Erdal Yayla ve Op. Dr. Lokman Bayrak’a Anesteziyoloji Uzmanı Dr. Kadir Özyılmaz eşlik etti.

Riskli olmasına rağmen önemli bir ameliyata imza atan NCR International Hospital Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Erdal Yayla ve Op. Dr. Lokman Bayrak, 3 saat süren operasyonun ardından 10 yaşında ki çocuğun yaşama yeniden tutunduğunu ve çocuğun yürümeye başladığını açıkladılar. Gergin omurilik sendromu hastalığında normal şartlarda riskli görülen ameliyatlı operasyonlara meydan okuyan NCR International Hospital başarılı bir operasyona imza atmanın gururunu yaşıyorlar. Bu tür vakalarda ameliyatın ardından hastanın felç olma ihtimaline karşı operasyonlardan uzak duruluyor. Bu nedenle Türkiye’de bu tür rahatsızlığa yönelik müdahalede önemli bir başarıya imza atan NCR International Hospital sağlığın her alanında adından söz ettiriyor.

Küçük hastanın babası gazeteci  Hamza MERCANOĞLU yapılan operasyondan çok memnun kaldıklarını söyledi.  Operasyonu yapan ekibe ve NCR ailesine sonsuz teşekkürlerini sundu.

20 YILLIK TECRÜBE’NİN ADRESİ NCR INTERNATİONAL HOSPİTAL 

ncr ameliyat2Ncr Sağlık  Grubuna bağlı Ncr Internatıonal Hospital seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartları hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında sağlık sektöründe fark yaratacaktır. Grubumuza bağlı Özel Hayat Hastanesi 1995 Nisan ayında ilk hastasını kabul etmiştir. 20 yıl hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı tedavi üniteleri, modern mekânlar ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin adresidir. Bütün cerrahi ve dahili branşlarda hizmetinizdedir. Türkiye’de 20 yılı aşkın pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standartlarının yükselebilmesine öncülük eden NCR Sağlık Grubu uluslararası tanı tedavi yöntemleriyle de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmektedir.

Dünyanın birçok ülkesinde hasta kabul eden ve Türkiye’nin sağlıkta başarısını dünyaya tanıtan sağlık grubudur. Irak, Arap Körfezi, Kuzey Afrika tanıtım bürolarımızla dünya markası olma yolundayız. Arapça, İngilizce, Almanca dilleriyle hizmet veren ekiplerimizle dünyaya hizmet vermekteyiz.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar