Salı, Nisan 23, 2024
Ana SayfaGündemMaliye Bakanı Berat Albayrak ve ailesine hakaret edenler kamuoyu tarafından lanetlendi!

Maliye Bakanı Berat Albayrak ve ailesine hakaret edenler kamuoyu tarafından lanetlendi!

Kendi Sosyal medya hesabından 4’üncü kez baba olduğunu açıklayan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile ailesine yönelik hakaret içerikli yorumlara ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada bir kişi gözaltına alındı.

 

Maliye Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak çifti 4. kez evlat sahibi oldular.

Dünyaya gelen bebeklerinin ismini “Hamza Salih” koyan Albayrak çifti, bebekleri için dua ve temenni eden herkese teşekkür ettiklerini söylediler.

Diğer yandan: Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, eşi Esra Albayrak’ın doğum yapması dolayısıyla Twitter’da, ’Rabbimize şükürler olsun, bu gece 4’üncü evladımız Hamza Salih ailemize, dünyamıza sefalar getirdi. Sevgili eşim Esra’ya bize bu mutluluğu yeniden yaşattığı için sevgi ve minnetlerimi sunuyorum. Dualarınızı bekleriz’ şeklinde paylaşım yapmıştı. Bakan Albayrak’ın paylaşımının akabinde, Albayrak ve ailesi hakkında birtakım kişiler tarafından hakarete varan yorumlar yapılması üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca ’kamu görevlisine hakaret’ suçundan re’sen soruşturma başlatıldı. Yürütülen soruşturma kapsamında Mehmet Fatih K. isimli bir şahıs gözaltına alındı. Kamuoyunda çok büyük tepkiyle karşılaşan hakaretler, iktidar ve muhalefetin de ortak tepkisinin odağı oldu ve hakaret edenler en ağır ifadelerle lanetlendi.

 

 

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar