Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaPolitikaİzmir Narlıdere’de Ergin Demir rüzgarı! Vatandaştan yoğun destek

İzmir Narlıdere’de Ergin Demir rüzgarı! Vatandaştan yoğun destek

31 Mart Yerel Seçimleri’ne doğru gidilirken il ve ilçelerdeki adaylar belli oluyor. İzmir’in Narlıdere ilçesinde ise CHP başkan adayı olarak Emekli Askeri Hakim ve Avukat Ergin Demir’in ismi ön plana çıkıyor.

Türkiye, yerel seçim sürecine girdi. İl ve ilçelerde belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor. İzmir’de de adayların kim olacağı büyük merak konusu. Narlıdere ilçesindeki vatandaşların ortak düşüncesi CHP’li aday Ergin Demir oldu.

Sokak röportajlarında vatandaşlar kendilerine yöneltilen “Narlıdere’de belediye başkanı kim olsun?” sorusuna “Ergin Demir” yanıtını verdiler.

“%90 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMAYI BAŞARACAĞIM”

İki üniversite bitirmiş, jandarma subaylığı, askeri hakimlik, askeri savcılık ve avukatlık olmak üzere 4 ayrı mesleği başarıyla yapan, Narlıdere halkında da ciddi bir karşılığı bulunan Ergin Demir, “BİZ ÇALIŞACAĞIZ, HİZMETLERİMİZ KONUŞACAK” sloganıyla adaylığa talip olduğunu açıklamıştı.

“Adaylarımızın önseçim veya eğilim yoklaması ile belirlenmesi halinde; Narlıdere’de Üyelerimizden ve Halktan aldığım desteğe güvenerek, iddiayla belirtiyorum ki; % 90 Belediye Başkan Adayı olmayı başaracağım” diyen Demir, iddialı konuştu.

“EN YÜKSEK OYU SAĞLAYACAK KİŞİYİM”

Siyasetten hiçbir maddi beklentisi olmadığını belirten Demir, “İddia ediyorum, Narlıdere’de AKP, MHP, İYİ ve HEDEP Parti tabanlarından da oy alabilecek ve oylarımızın diğer partilere kaymasını önleyecek, dolayısıyla; Partimize en yüksek oyu sağlayacak kişiyim” açıklamasında bulundu.

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar