Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaPolitikaİlk çalışma, saha ziyaretleri!

İlk çalışma, saha ziyaretleri!

Saha ziyaretleriyle alanda nabız yoklamak isteyen AK Parti, yerel seçim çalışmalarına başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretleri ve açılışları devam ederken, teşkilatlar da çalışmalarına hız verdi. İl ziyaretleri bugün başladı.

Ağustos ayı ile birlikte Ak Parti, gelenekselleşen “Şehir Buluşmaları” çalışmasının startını verdi. Her dönem saha çalışmalarıyla vatandaşın nabzını tutan AK Parti, yerel seçime kadar halkın içinde  olacak. Parti bu süreçte, geçmişte yapılanlar ve gelecek projeleri halka anlatacak.

Ak Parti'de ilk çalışma, saha ziyaretleri!
İlk çalışma, saha ziyaretleri!

Teşkilat Başkanlığı’nın koordine ettiği çalışmada Bakanlar, AK Parti MKYK üyeleri ve milletvekilleri yer alacak. 81 il, 922 ilçede düzenlenen programlarda AK Parti siyasetini anlatacak.

Çalışmalar kapsamında esnaf ziyaretleri, kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları ile toplantılar düzenlenecek. Ak Parti yetkilileri, engelli, yaşlı vatandaşlarla gazi ve şehit aileleri de ziyaret edecek. Birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyetin 100. yılına vurgu yapacak.

İl başkanlıkları tarafından düzenlenen teşkilat buluşmalarında diğer siyasi partilerden AK Parti’ye katılım sağlayanlara rozet takma törenleri gerçekleştirilecek. Önceki dönemlerde görev alan il başkanları, ilçe başkanları ve milletvekilleri ile bir araya gelip istişareler gerçekleştirecek.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar