Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaGündemBaşkan Tosyalı'dan Festival Teşekkürü

Başkan Tosyalı’dan Festival Teşekkürü

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,5 Temmuz Kültür, Sanat ve Turizm Festivaline katılım sağlayan tüm bölge halkına teşekkür etti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada belediye olarak her zaman sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.

5 Temmuz festivaline yoğun bir ilginin gerçekleştiğini belirten Başkan Fatih Tosyalı, şunları söyledi:

“Belediyecilik sadece alt yapı yapan, duvar ve yol yapan bir kurum değildir. Belediyecilik aynı zamanda insanları kaynaştıran, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyen bir kurumdur. İnşallah bundan sonrada birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk ve barış içerisinde nice festivalleri birlikte geçiririz. Bundan sonrada festivallerimiz her zaman daha güzel her zaman daha coşkulu olacaktır.

Belediye olarak festival süresi boyunca birçok etkinlik, açılış, sportif faaliyet ve konserler düzenledik. Festivalimize gerek ilçe dışından gerek il dışından bir konuk ve sporcu katıldı. Organizasyonların düzenlenmesinde emekleri geçen Kaymakamlığımıza, üniversitemize, emniyetimize, kamu kurum ve kuruluşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza, personelimize ve katılımlarından dolayı çok kıymetli halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum”

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar