Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaGündemAK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Yılmaz: "Biz aynı dava uğruna, gece gündüz...

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Yılmaz: “Biz aynı dava uğruna, gece gündüz demeden çalışan kocaman bir aileyiz”

ŞEHİTKAMİL’DE GÖNÜL BULUŞMALARI, ÇIKSORUT BÖLGESİNDE YAPILDI

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz tarafından başlatılan “Şehitkamil’de Gönül Buluşmaları” programı, periyodik olarak farklı bölgelerde sürdürülüyor. Vatandaşın derdini yerinde dinlemek ve anında çözüm üretmek adına gerçekleştirilen programlar, yoğun ilgi görüyor.

Son olarak Çiksorut bölgesinde düzenlenen programa; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Gaziantep Milletvekili Sait Kirazoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç, AK Parti Şehitkamil Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, muhtarlar, sandık kurulu üyeleri, mahalle temsilcileri ve vatandaşlar katıldılar.

KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Programda konuşan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Konuşmasında aile vurgusu yapan Başkan Yılmaz, şu ifadeleri kaydetti:

“Bizler, aynı dava uğruna gece ve gündüz demeden çalışan kocaman bir aileyiz. AK Parti olarak aile kurumunun temel taşları olan kadınlar, gençler, çocuklar ve yaşlıların yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik politikalar yürütüyoruz. Sosyal devlet ilkesini çok önemsiyoruz. Sosyal politikalarımızı insanların onurlarını zedelemeden hayata geçirmek, üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir husustur. Bu bağlamda vatandaşlarımızın taleplerini tam karşılayacak hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Yerel yönetimlerde insan ve hizmet odaklı yönetim anlayışına sahibiz. Türkiye’de gerçek yerel kalkınma AK Parti ile başladı. Vatandaşlarımızın yönetime daha fazla katılımını, yönetimde doğrudan temsilini ve idareyi denetlemesini sağlamak temel görevimizdir. İşte bu yüzden her fırsatta ziyaretler gerçekleştiriyoruz, toplantılar yapıyoruz. Daha fazla vatandaşımızın derdiyle dertlenmek, sorununu çözmek, istişare yapmak adına elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Birliğimiz ve dirliğimiz daim olsun.”dedi.

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Başlıklar