Pazartesi, Haziran 24, 2024
Ana SayfaMagazinTuğçe Kazaz Yeşim Salkım arasında hilafet kavgası: İsrafsın kızım!

Tuğçe Kazaz Yeşim Salkım arasında hilafet kavgası: İsrafsın kızım!

Tuğçe Kazaz Yeşim Salkım arasında hilafet kavgası çıktı.

Şarkıcı Yeşim Salkım, sosyal medyada gündem olan eski manken Tuğçe Kazaz’ın hilafet sistemine dair sözlerine çok kızdı. Salkım, Kazaz’ı cahil ve israf olarak nitelendirdi.

Sosyal medyada sık sık polemik yaratan şarkıcı Yeşim Salkım, son günlerde gündemde olan eski manken Tuğçe Kazaz’ın hilafet sistemine ilişkin sözlerine ateş püskürdü. Salkım, Kazaz’ı cahil ve israf olarak nitelendirdi.

TUĞÇE KAZAZ: TÜRKİYE HİLAFET SİSTEMİNE GEÇECEK

Tuğçe Kazaz, geçen gün yaptığı bir paylaşımda “İstanbul’da şehitlerimiz ve Filistin için yapılan yürüyüşte hilafet bayrağı açan amcanın burnunu kıran gence söyleyin, Türkiye 2030’a kadar tam manasıyla hilafet sistemine geçmiş olacak. Çünkü bölgedeki şartlar Türkiye’yi buna mecbur bırakacak” demişti. Bu sözler, sosyal medyada büyük tepki toplamıştı.

Tuğçe Kazaz Yeşim Salkım arasında hilafet kavgası: İsrafsın kızım!

YEŞİM SALKIM: CAHİL CÜHELA…

Tuğçe Kazaz’ın bu sözlerine Yeşim Salkım da sessiz kalmadı. Salkım, Kazaz’ı sert bir dille eleştirdi. Salkım, “Ya yürü git insanın canını sıkma cahil cühela o seni yöneten ibişe de söyle ki ben biliyorum kim olduğunu burası Türkiye Cumhuriyeti cesedimizi çiğnemeden o hilafet bayrağını neyse israfsın kızım büyük israf” diye yazdı.

Tuğçe Kazaz Yeşim Salkım arasında hilafet kavgası: İsrafsın kızım!

“CAHİL, CÜHELA…”

Yeşim Salkım, böylece Tuğçe Kazaz’ın cahil, cühela ve israf olduğunu söylemiş oldu. Salkım, ayrıca Kazaz’ın din değiştirdiğini de hatırlattı. Kazaz, 2018 yılında Hristiyanlığı seçtiğini açıklamıştı.

Yeşim Salkım ve Tuğçe Kazaz arasındaki bu tartışma, sosyal medyada da büyük yankı uyandırdı. Bazı kullanıcılar Salkım’ı desteklerken, bazıları da Kazaz’ın görüşlerine saygı duyulması gerektiğini savundu.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar