Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGündemŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA OTOBÜSTE BİR ARAYA GELDİ

ŞAHİNBEY BELEDİYE BAŞKANI TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA OTOBÜSTE BİR ARAYA GELDİ

 

BAŞKAN TAHMAZOĞLU VATANDAŞLARLA OTOBÜSTE BİR ARAYA GELDİ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şehir içerisinde belediye otobüsüyle işine ve evine giden vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı. Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nu otobüste gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

 

Sık sık esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu kez de otobüste işe ve misafirliğe giden vatandaşlarla belediye otobüsünde bir araya gelerek yolculuk yaptı.

OTOBÜSTE VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

Vatandaşlarla otobüs durağında sohbet edip, otobüse binen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Vatandaşlarımızla birlikte otobüs yolculuğu yaptık. Vatandaşlarımızla her yerde bir arada oluyoruz. Onlarla sohbet edip, projelerimizi anlatıyoruz. Sağ olsunlar her zaman olduğu gibi bizleri güler yüzleri ile karşıladılar. Tüm çalışmalarımızı onların rahatlığı için yapıyoruz” dedi.

Otobüsünde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu gören vatandaşlar ise kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Vatandaşlarla her zaman iç içe olan Başkan Tahmazoğlu’nun kendileriyle birlikte toplu taşıma aracında yolculuk yaptığını söyleyen yolcular, duyarlılığı için Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

 

 

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar