Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaGündemÖdül listesi güvenlik şirketinin kasasında korunuyor

Ödül listesi güvenlik şirketinin kasasında korunuyor

Ödül listesi güvenlik şirketinin kasasında korunuyor

 

1461 Kapalıçarşı dergisi ve Son Trend programı tarafından bu yıl 10’uncusu düzenlenen “Yılın Enleri Ödülleri”nin verileceği isimlerinin yer aldığı liste sigortalatıldı ve özel bir güvenlik şirketinin kasasında saklanıyor. Liste 24 Ekim Pazartesi akşamı İstanbul’da Masquerade Club’da gerçekleşecek törende açıklanacak.

 

1461 Kapalıçarşı dergisi ve Son Trend programı tarafından bu yıl 10’uncusu gerçekleşecek olan Yılın Enleri Ödülleri sahiplerini bulacak.

 

24 Ekim Pazartesi günü İstanbul’da Masquerade Club’da gerçekleşecek törende ödül alacak isimlerin yer aldığı liste, Erbay Güvelik şirketi tarafından özel bir kasada korunuyor. Özel mühürlü taşıma çuvalına ve özel taşıma çantasına konulan liste ve zarflar, yarışma günü güvenlik şirketinin ekibi tarafından sahnedeki sunuculara canlı yayında teslim edilecek. Listede yer alan isimler sürpriz bir şekilde tören günü sahnede açıklanacak.

 

Töreni düzenleyen PBY TV Radyo A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Yalçın yaptığı açıklamada, “Her kategoride belirlenen aday isimleri, web sitemiz kapalicarsidergi.com’daki ankette oylandı. En fazla oy alan isim ve markalar ödül almaya hak kazandı. Ödüle layık görülen isimlerin yer aldığı liste, Almanya’da ünlü sigortacı Savaş Çelik’e tarafından sigortalandı. Ödül listelerinin bulunduğu zarflar, Erbay Güvenlik tarafından 5’inci seviye güvenlik tedbirleri alınarak şirketin en büyük kasa odasında şifrelendi ve ödül gecesine kadar saklanıp korunacak. Listeyi 24 Ekim Pazartesi akşamı Masquerade Club’da gerçekleştireceğimiz gecede açıklayacağız. Ödül listesinin çalınması durumunda sigorta şirketi, töreni düzenleyen 1461 Kapalı Çarşı dergisinin bağlı olduğu PBY TV Radyo A.Ş’ye 1 milyon euro tazminat ödeyecek. Renkli ve klişe formatların dışına çıktık. Ödül törenimizde mini konserler ve defileler de olacak” dedi.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar