Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaGündemMehmet Kaplan Güven Tazeledi

Mehmet Kaplan Güven Tazeledi

Türkiye Hokey Süper Liglerinin şampiyonu ve Avrupa Trophy ve Cup Liglerinin en güçlü ekipleri arasında yer alan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Gaziantep Polisevi’nde yapılan genel kurula üyeler yoğun ilgi gösterirken Tek liste halinde gidilen seçimde oy birliğiyle başkanlığa tekrar seçilen Mehmet Kaplan güven tazeledi.

 

Gaziantep Polisgücü’nü gelinen noktada yukarıya taşıyan isim olan Başkan Mehmet Kaplan 4. Kez bu görevi üstlendi. Polisevinde gerçekleştirilen olağan genel kurulda bir konuşma yapan Başkan Mehmet Kaplan kendisine güvenen ve bu dernek çatısı altında olan herkese teşekkür ederek ilk günkü aşkla yollarına devam edeceklerini söyledi.

 

YÖNETİMDE KİMLER VAR?

 

 

 

Gaziantep Polisgücü’nün yeni yönetimi Mehmet Kaplan, Esin Dedemoğlu, Fatih Mehmet, Mesut Acar, Celal Akarçay, Hasan Gürkan Bayram, Fahrettin Kaplan, Ömer Güzeldal, Fikret Tural, Abdülsamet Taş, Şükrü Bozan, İsmail Fetullah Eryoldaş, Halit Acar, Erdal Salih Özdemir, Hakkı Tuna Sayın, Yusuf Şahin, Mahmut Saman, Mehmet Nuri Çelik, Yaşar Ağdağ, Mehmet Kaplan, H.Muhammet Karadağ, Semih Kaynak, Mehmet Gülenler, Hakan Vardal, Mehmet Ağcaoğlu, M.Tahir Uçkun, Furkan Özdurdu, Necmettin Esen, İskender Kaplan, Salih Kadir, ve Teyfik Ethem Sebzeci isimlerinden oluştu.

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar