Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGündemKenan Babacan, AK Parti’den aday adayı oldu.

Kenan Babacan, AK Parti’den aday adayı oldu.

AK Parti Gaziantep Teşkilatının önemli isimlerinden İş adamı Kenan Babacan, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için Ak Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı oldu.

 

Gazi Şehrimize hizmet için adayım

 

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ak Parti ailesinin bir Ferdi olarak Gazi Şehrimize ve Ülkemize hizmet etmek ve halkımızın sorunlarına Meclis çatısı altında çözüm üretmek adına Milletvekili aday adayı olduğunu belirten Ak Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Kenan Babacan, aday olup kazandığı takdirde İnsanı Yaşat ki Devlet yaşasın anlayışından hareketle Gaziantep için gece gündüz demeden çalışacağını sözlerine ekledi. Babacan, makam ve mevki gözetmeden teşkilata yakışır bir şekilde Gaziantep’e daha güzel hizmetler yapmak adına AK Parti’den milletvekili aday adayı olduğunu söyledi.

 

Babacan, Halkımız yine en doğru kararı verecek ve Ak Parti diyecek

 

20 yılı aşkın AK Parti iktidarında yapılan projeler ile Türkiye’nin büyük atılımlar yaptığını güçlü bir Lider ile Türkiye’nin dünya da söz sahibi bir Ülke haline geldiğinin altını çizen Ak Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Kenan Babacan, Devletin bekasının ve hizmetlerin sürdürülebilirliğinin devamı için 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin büyük bir önem taşıdığını belirterek, “ 2001 krizinden çıkmış Türkiye’nin Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde nereden nereye geldiğini tüm vatandaşlarımız biliyor bu yüzden Ak Parti tüm seçimlerde birinci parti oldu. Cumhuriyetin yüzüncü yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimler ‘de yine halkımız en doğru kararı verecek ve Ak Parti ile Cumhur ittifakı seçimlerden birinci çıkacaktır.” Dedi.

 

Kenan Babacan Kimdir?

 

1982 Gaziantep doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi mezunu. 2004 yılından bu yana Babacanlar Nakliyat ve Bbc Uluslararası Nakliyat Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı. Vatani görevini 2003-2004 yılları arasında Diyarbakır’da yaptı. Aktif Siyasete 2018 yılında Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığında teşkilat görevlisi olarak başladı. 2020 yılında ise Ak Parti Şehitkamil İlçe 7 Olağan Kongresinde İlçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi. İngilizce biliyor.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar