Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaGündemHÜDA PAR’dan Yeniden Refah Partisine “hayırlı olsun” ziyareti

HÜDA PAR’dan Yeniden Refah Partisine “hayırlı olsun” ziyareti

 

 

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, İl Başkan Yardımcılarından ve parti yönetiminden oluşan heyetle, Yeniden Refah Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

HÜDA PAR heyetini, Yeniden Refah Partisi Gaziantep İl Başkanı Sedat Yıldız, Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Hatibi Ahmet Durdu, İl Başkan Yardımcıları ve yönetimi karşıladı.

Göçer, eski Başbakanlardan OLAN merhum Profesör Doktor Necmettin Erbakan’ın oğlu Doktor Fatih Erbakan’ın kurduğu Yeniden Refah Partisi Gaziantep İl Başkanlığının 2’inci Olağan İl Kongresi’nde başkanlığa seçilen Yıldız’a “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yıldız, “HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer ve yardımcılarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Türkiye ve Gaziantep gündemine dair gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Yeniden Refah Partisi’nin çalışmaları hakkında bilgi alan Göçer, Yıldız’a ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Göçer, gösterdikleri misafirperverlikten dolayı Yıldız’a ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar