Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemHÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnafı dinlemeye devam ediyor

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnafı dinlemeye devam ediyor

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Göçer, esnafı dinlemeye devam ediyor

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanı Faruk Göçer, yaptığı esnaf ziyaretlerinde esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerini diniliyor.

Esnaf ziyaretlerini aralıksız bir şekilde sürdüren, ziyaretlerde esnafın sorun, sıkıntı ve taleplerini birinci ağızdan dinleyen Göçer, beraberindeki heyetle birlikte İncilipınar Mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti.

Yeni yerine taşınan HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığının yer aldığı Kıbrıs Caddesi üzerinde bulunan komşu esnafı ziyaret ederek esnafa tanışma ziyareti gerçekleştiren Göçer, ziyarette esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Cadde üzerindeki tüm esnafı tek tek ziyaret eden Göçer, esnafı HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığına davet etti.

Esnafa hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Göçer, kentin gelişmesinde esnafın büyük bir rol aldığını ve HÜDA PAR olarak esnafı önemsediklerini ifade etti.

HÜDA PAR Gaziantep İl Başkanlığı hizmet binasının halka ve esnafa her zaman açık olduğunu ifade eden Göçer, sürekli yapacağı ziyaretlerle halkın içinde olacağını aktardı.

HÜDA PAR olarak her zaman halkın ve esnafın yanında olduklarını ifade eden Göçer’e esnaf ise çay ikramında bulundu.

Ziyarette esnafın yaşadığı sorun ve sıkıntılarının yanı sıra taleplerini de dinleyen Göçer, vatandaşlara ve esnafa HÜDA PAR’ın misyonunu anlattı.

Esnafın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaşan Göçer’e esnaf yaşadıkları sıkıntıları anlatırken, Göçer ise esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek sorun ve sıkıntılarını not aldırdı.

Zamlardan ve ekonomik istikrasızlıktan dolayı esnafın çok zor bir süreçten geçtiğini ifade eden Göçer, esnafın ve halkın yaşadığı sıkıntılara çözüm bulunması gerektiğini belirtti.

Genel olarak piyasanın durgunluğundan, art arda gelen zamlardan, artan hayat pahalılığından ve aşırı derecede yüksek gelen faturalardan yakınan esnaf, ekonomik sıkıntılara çözüm bulunmasını istedi.

Yaşadıkları sıkıntıları anlatan esnaf, yaşadıkları mağduriyetlerin ve sıkıntıların ise son bulmasını istedi.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar