Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaEkonomiGüneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal...

Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu: “Bayram insanlığa huzur ve barış getirsin”

 

Başkan Kadooğlu’ndan Ramazan Bayramı mesajı

 

“Bayram insanlığa huzur ve barış getirsin”

 

Güneydoğu Anadolu Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Başkanı Celal Kadooğlu, Ramazan Bayramının tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diledi.

 

İslam alemi olarak bir Ramazan Bayramına daha kavuşmanın sevincini yaşadıklarını belirten Başkan Celal Kadooğlu, yayımladığı mesajla tüm Müslümanların bayramını kutladı. Başkan Kadooğlu, mesajında şöyle dedi:

 

“Müslümanlar olarak mübarek Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramını kutlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Gerek inancımızda, gerekse de toplumsal hayatımızda önemli bir yeri bulunan bayramlar, kırgınlıkların ve dargınlıkların sona erdirildiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst noktaya çıktığı, sevgi, barış ve kardeşlik gibi duyguların yoğun olarak yaşandığı müstesna günlerdir. Mübarek Ramazan Bayramını anlamına uygun olarak kutlamak önemlidir. Bayram dolayısıyla aile büyüklerini ve hastaları ziyaret etmeli, ihtiyaç sahipleri ve çocuklar sevindirilmelidir. Bu vesile ile İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramını kutlarken, bayramın ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış, kardeşlik ve refah getirmesini, millet olarak birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesini diliyorum. 6 Şubat 2023 tarihinde bölge olarak yaşadığımız deprem felaketinin bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyorum. Diğer taraftan dünyanın dört bir tarafında devam eden savaşların, şiddetin, akan kan ve gözyaşının da son bulmasını yüce Allah’tan diliyorum.”

 

 

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar