Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaGündemGelecek Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Arif Yılmaz İstifa Etti

Gelecek Partisi Şahinbey İlçe Başkanı Arif Yılmaz İstifa Etti

GELECEK PARTİSİ ŞAHİNBEY İLÇE BAŞKANI ARİF YILMAZ  GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

Gelecek Partisi Gaziantep Teşkilatında istifaların önü alınamıyor.

Gelecek Partisi  Gaziantep İl teşkilatında istifa depremi sürüyor.

Geçtiğimiz aylarda İl Başkanı Bekir Öztekin ve Şahinbey İlçe Başkanı Yusuf Özbereket’in istifasıyla başlayan istifa depremi,  Şahinbey İlçe Başkanı Arif Yılmaz’ın istifasıyla devam etti.

Gelecek Partisi Şahinbey İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıklayan Arif Yılmaz, İl Başkanı Orhan Kuyucu’nun keyfi kararları ve istikrarsız tutumunu gerekçe göstererek Şahinbey İlçe Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Gazetemize özel açıklama yapan Yılmaz şunları söyledi:  “Gelecek partisi büyük umutlarla kurulan bir parti. Biz de, ülkemizin içinde bulunduğu sorunlara hassasiyet gösteren siyasetçiler olarak büyük bir şevk ve azimle Gelecek Partisi’nde görev aldık. Ancak, Gaziantep İl Başkanı olarak göreve gelen sayın Orhan Kuyucu’nun keyfi ve tutarsız davranışlarından ciddi mana da rahatsız olduk. Bu rahatsızlığımızı çeşitli vesilelerle Genel Merkezimizle paylaştık ancak uyarılarımızın neticesinde gerekli ikaz ve düzeltmeler yapılmadı.

İl Başkanı Orhan Kuyucu’nun tutarsız davranışları neticesinde, kendisinin yönetiminde bir siyasi çalışmanın ne Gelecek Partisi’nin, ne de memleket ve vatandaşın beklentilerine cevap veremeyeceğine inandığımız için yönetim Kurulumuzla birlikte Gelecek Partisi Şahinbey İlçe Başkanlığı görevimizden istifa ettik” Dedi.

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar