Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaEkonomiGAİB Koordinatör Başkanı Kileci’den Ramazan Bayramı Mesajı

GAİB Koordinatör Başkanı Kileci’den Ramazan Bayramı Mesajı

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

 

Mesajında bayramların milletimiz için bütünleştirici bir etkisi olduğunu belirten Kileci “Öncelikle bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmanın verdiği mutlulukla tüm İslam aleminin bayramını kutlarım. Bayramlar sevdiklerimizle bir araya gelmek ve mesafelerin yıprattığı bağlarımızı güçlendirmek için çok özel fırsatlardır. Bir araya gelip sevincimizi, hüznümüzü, derdimizi ve aşımızı paylaştığımız bu güzel günün manevi atmosferinin hepimiz için iyileştirici bir etkisi de bulunmaktadır. Türlü badireler atlattığımız bu dönemde Ramazan Bayramı’nın milletimizin yüreğine esenlikler getirmesini dilerim.” dedi.

 

Mesajının devamında 6 Şubat’ta gerçekleşen yıkıcı depremlere de değinen Kileci “Bu yıl Şubat ayında 11 ilimizi etkileyen yıkıcı depremlerde çok zor zamanlar geçirdik. Her felakette olduğu gibi devlet ve milletimiz el ele vererek bu zor sınav karşısında da kenetlenmeyi bilmiştir. Ramazan ayının getirdiği yardımlaşma ve dayanışma duygusu çerçevesinde bu yıl deprem bölgesindeki depremzede vatandaşlarımızın unutulmaması ve yalnız bırakılmaması en büyük temennimdir. Bir kez daha depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yakınlarına sabırlar dilerim. Tüm milletimizin bu mübarek gününü kutlar, bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim.” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar