Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemGAGİAD Başkanı Koçer: "ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz"

GAGİAD Başkanı Koçer: “ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz”

Yayınladığı mesajında, Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu cumhuriyete, onun ilke ve devrimlerine her zaman sahip çıkmaya devam edeceklerini anlatan Koçer, şöyle konuştu:

“Milletimiz, şehitlerimizin kanları ve gazilerimizin fedakarlıklarıyla savunulan bu vatan ve bayrağı, sonsuza kadar korumaya kararlıdır. Türkiye Cumhuriyeti, geçmişinden aldığı güçle tüm engelleme teşebbüslerine rağmen sağlam adımlarla büyümeyi sürdürmektedir.

Geleceğe her zamankinden daha büyük bir ümitle, daha büyük bir kararlılıkla yürürken bizler de bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘en büyük eserim’ dediği Cumhuriyetimize sahip çıkıyor, ülkemizi daha ileriye taşıyacak adımları yılmadan, yorulmadan hayata geçiriyoruz. Birlik ve beraberliğimizi koruyarak var gücümüzle çalışarak Atatürk’ün bizlere emanet ettiği ilkeleri ve devrimleri çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken gelecek nesillerin de aynı inançla bayrağı devralacaklarına ve ülkemizi daha ileri noktalara taşıyacaklarına olan inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının 84. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı bir kez daha rahmetle, minnetle yad ediyorum.”

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar