Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Ana SayfaGündemEsra Erol'daki Dadı Meryem cinsiyet değiştirdi mi? Esra Erol Dadı Meryem olayı...

Esra Erol’daki Dadı Meryem cinsiyet değiştirdi mi? Esra Erol Dadı Meryem olayı nedir?

ATV'nin popüler programı Esra Erol'da, izleyicileri şaşırtan ve derinden etkileyen bir olay meydana geldi. Programda, Mehmet Altun'un 6 yıllık eşi Rabia Altun'un, eşinin çocuk bakıcısıyla ilişkisi olduğunu iddia etmesiyle başlayan bir dizi şok edici gelişme yaşandı. İşte detayalar...

 

Mehmet Altun’un eşi Rabia Altun’un Esra Erol programında yaptığı açıklamalar, Dadı Meryem olarak bilinen şahsın gerçek kimliğini gün yüzüne çıkardı. İddialara göre, Dadı Meryem olarak tanınan şahıs, 8 yaşındaki Hasret Karakoç’u öldürüp gömdüğü suçuyla 9 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Esra Erol’daki Dadı Meryem cinsiyet değiştir mi?

Canlı yayına katılan Dadı Meryem’in cinayeti kabul etmesi ve geçmişte işlediği suçtan dolayı cezaevinde bulunduğunu açıklaması, programa büyük bir şok dalgası yarattı. Esra Erol’un sorularıyla Dadı Meryem’in itirafları arasında yaşanan gerilim, izleyicileri ekran başına kilitleyen anlar yaşattı.

Programda, Dadı Meryem’e suçunu sorması üzerine verdiği cevaplarla dikkat çekti. Ancak en büyük şaşkınlık, Dadı Meryem’in geçmişte erkek olarak tanınan biri olması ve hapisten çıktıktan sonra cinsiyetini değiştirmiş olmasıyla yaşandı.

 

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar