Pazar, Temmuz 14, 2024
Ana SayfaGündemDünyaca ünlü Piyano virtüözü Tuluyhan Uğurlu'dan "LGBT çıkışı"

Dünyaca ünlü Piyano virtüözü Tuluyhan Uğurlu’dan “LGBT çıkışı”

Türkiye’nin yetiştirdiği Dünyaca ünlü Piyano virtüözü Tuluyhan Uğurlu son zamanlarda gündemi meşgul eden ve küresel mekanizmalar tarafından çeşitli mecralarda fonlanarak desteklenen ve Türk aile yapısı için büyük tehdit oluşturan LGBT dayatmacılığına karşı çıktı.

Sanat alanındaki başarılarıyla birlikte, kişiliği, Yerli, milli ve vatansever duruşuyla da tanınan ve halk tarafından yoğun ilgi duyulan sanatçı Uğurlu, katıldığı televizyon programları ve benzeri ortamlarda milli ve manevi hassasiyetlerini ön plana çıkaran konuşmalarıyla bilinen bir sanatçı.

Toplum da “Homoseksüellik” veya “Eşcinsellik” olarak bilinen LGBT’nin dayatılmasına karşı olduğunu her fırsatta dile getiren ünlü sanatçı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, LGBT’nin birileri tarafından Çağdaş bir hayatın gereği gibi dayatılmasına bu toplumun müsade etmeyeceğini belirterek şunları söyledi. ”

LGBT Bu ülkede hiçbir zaman insanların cinsel eğilimine, yaşantısına karışılmadı Ancak LGBT eğilimlerini birileri tarafından bir dayatma, modernleşme, uygar ve çağdaş hayatın bir gereği gibi lanse edilmesine de yine bu toplum müsaade etmedi, etmeyecek”

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar