Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaGündemBurak Sergen Yeniden Evleniyor: Gizem Şağban Kimdir?

Burak Sergen Yeniden Evleniyor: Gizem Şağban Kimdir?

Türk televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen isimlerinden Burak Sergen, kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelmektedir. Son günlerde 63 yaşındaki usta oyuncunun dördüncü evliliğe hazırlandığı haberleri magazin dünyasını sallıyor. Burak Sergen'in evleneceği kişi Gizem Şağban kimdir, kaç yaşında? merakla arama motorlarından aratılıyor. İşte detaylar...

Gizem Şağban Kimdir?

Burak Sergen’in evlilik kararı aldığı ve müstakbel eşi olarak Gizem Şağban’ı seçtiği öğrenildi. Peki Gizem Şağban kimdir?

Kariyeri ve İlişki Durumu

Gizem Şağban, Burak Sergen Tiyatrosu’nda genel müdür olarak görev almaktadır. Sergen’in tiyatrosunda önemli bir pozisyonda bulunan Şağban ile uzun süredir bir ilişki yaşadığı bilinmektedir.

Profesyonel Rolü

Özellikle Cem Emüler’in yönetmenliğini yaptığı, Burak Sergen ve Yalçın Hafızoğlu’nun oynadığı “Profesyonel” isimli tiyatro oyununda Genel Yapım Koordinatörü olarak görev almıştır. Bu rolüyle tiyatro dünyasında kendine önemli bir yer edinmiştir.

Evlilik Planları

Gizem Şağban ile Burak Sergen’in 31 Mayıs 2024 tarihinde Sarıyer’de bulunan Fuat Paşa Yalısı’nda dünya evine gireceği belirtilmektedir. Bu evlilik, Sergen’in dördüncü evliliği olacak ve ikilinin yakın çevreleri tarafından büyük bir heyecanla karşılanmaktadır.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar