Cumartesi, Temmuz 13, 2024
Ana SayfaGündemBİR KUCAKTA İKİ MUTLULUK

BİR KUCAKTA İKİ MUTLULUK

Aslan ve Kaya çiftlerinin yıllardır süren bebek özlemi, Gaziantep Özel ANKA Hastanesi’nde son buldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Demir tarafından uygulanan tedavinin ardından bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşayan genç çiftler, hastaneye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Uzun yıllar tedavi gören, ancak olumlu sonuç alamayan 27 yaşındaki Zehra Aslan’a son çare olarak Kıbrıs’a giderek yumurta nakli yaptırması önerildi. Ancak o, araştırmaları sonucu ANKA Hastanesi’nde gerçekleştirilen tedavi ile çocuk sahibi olanları görünce Doç. Dr. Mustafa Demir’e başvurdu. Yapılan değerlendirmeler sonrası tedavisine başlanan genç kadın, tedaviye olumlu yanıt verdi. 9 aylık bir beklemenin ardından da kızı Ela Nur’u kucağına aldı. Beş yıllık evli çift mutluluklarını şu sözlerle anlattı :

“Şu an hayatımızın en güzel anlarını yaşıyoruz. Umutlarımızın tükendiği anda Doç. Dr. Mustafa Demir bize hem moral verdi hem de uyguladığı tedavi ile en değerli varlığımıza kavuşmamıza vesile oldu. Bu süreçte bizi, evimizdeymişiz gibi hissettiren ANKA Hastanesi’ne teşekkür ederiz.“

Diğer yandan yedi yıldır evli olan ve bebek sahibi olamayan Kaya çifti de, ANKA Hastanesi’nde uygulanan tedavi ile bebeklerine kavuşmanın sevincini yaşadı. Evliliklerinin ilk yıllarından itibaren çeşitli hastane ve doktorlara başvurarak tedavi gören ancak çocuk sahibi olamayan genç çift, bebeklerini kucaklarına almanın sevincini yaşadı. Kaya çifti, Miraç Buğra adını verdikleri erkek çocukları ile beraber, kendilerinin anne baba olmalarına vesile olan Dr. Demir’i ziyaret ederek, teşekkür etti.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar