Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMagazinAyşe Önbilgin Kimdir? Deniz Akkaya'nın Kızı Neden Gündemde?

Ayşe Önbilgin Kimdir? Deniz Akkaya’nın Kızı Neden Gündemde?

Eski manken Deniz Akkaya’nın 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin Kimdir? Deniz Akkaya, Türkiye’nin tanınmış mankenlerinden biri olarak yıllardır magazin dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Ancak, son zamanlarda Akkaya, 15 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin ile yaşadığı problemler nedeniyle gündeme oturdu. Bu olaylar, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı ve birçok kişi konuyla ilgili farklı görüşler paylaştı.

Deniz Akkaya Kimdir?

3 Ağustos 1977’de İstanbul’da doğan Deniz Akkaya, aslen Kayserilidir. İlkokul eğitimini Faik Reşit Onat İlkokulu’nda, ortaokulunu Bilge Kaan Lisesi’nde ve liseyi ise Semiha Şakir Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Akkaya, 1997 yılında “Best Model of Turkey Yarışması”nda birinci oldu ve kariyerine mankenlik ile başladı. Aynı yıl “Miss Grace of the World” yarışmasında dördüncü oldu.

Mankenlik kariyerinin yanı sıra, Yıldırım Mayruk, Vakko, Beymen, Cemil İpekçi gibi ünlü modacılar ve markalarla çalıştı. Akkaya, ayrıca dizi oyunculuğu ve sunuculuk yaparak da adını duyurdu. Birçok ünlü isimle yaşadığı ilişkiler ve magazin dünyasındaki olaylarla sıkça gündeme geldi. İşadamı Efe Önbilgin ile ilişkisinden 2009 yılında doğan kızı Ayşe Önbilgin, son günlerde yaşanan olaylarla adından sıkça söz ettiriyor.

Ayşe Önbilgin Kimdir? Deniz Akkaya'nın Kızı Neden Gündemde?

Ayşe Önbilgin Kimdir?

Ayşe Önbilgin, Deniz Akkaya ve işadamı Efe Önbilgin’in kızıdır. 2009 yılında doğan Ayşe, annesi ile yaşadığı problemler nedeniyle son dönemde sosyal medyanın ilgi odağı haline geldi. Deniz Akkaya’nın açıklamalarına göre, kızı Ayşe’nin kendisine zarar verdiği iddiaları, gündeme bomba gibi düştü.

Yaşanan Olaylar

Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, kızı Ayşe Önbilgin’in kendisine fiziki olarak saldırdığını ve ardından kendisini balkona kilitlediğini iddia etti. Akkaya, kızının arkadaşının kredi kartını izinsiz kullanarak yurt dışı planları yaptığını öğrendiğinde, telefonuna el koyduğunu belirtti. Bu olayın ardından Ayşe’nin, annesi Deniz Akkaya’ya saldırdığı ve balkona kilitlediği ifade edildi.

Komşularının ve güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle kurtulan Akkaya, kızının polislere de karşı çıktığını ve kendisine iftira attığını dile getirdi. Bu durumun ergenlik dönemine bağlı olabileceğini düşünen Akkaya, yaşadığı bu zor süreçten dolayı derin bir üzüntü içinde olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Tepkiler

Deniz Akkaya’nın bu açıklamaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Akkaya’nın yaşadığı bu zor duruma farklı tepkiler verdi. Kimi kullanıcılar Akkaya’yı desteklerken, bazıları ise bu tür ailevi sorunların sosyal medyada paylaşılmaması gerektiğini savundu.

Deniz Akkaya’nın Tepkisi

Deniz Akkaya, sosyal medya üzerinden kendisini eleştirenlere de seslenerek, hayatını bilmeden yorum yapmamalarını istedi. “Anne olmak bu değil ve olmamalı” diyerek, yaşadığı bu olayların yalnızca kendi hatası olmadığını vurguladı. Tüm annelere sabır dileyerek açıklamalarını sonlandırdı.

Kredi Kartı Olayı ve Yurt Dışı Planları

Deniz Akkaya, kızının daha önce de bir arkadaşının kredi kartını izinsiz kullandığını ve bu durumun kendisini çok üzdüğünü belirtti. Ayşe Önbilgin’in, annesinden habersiz yurt dışı planları yapması ve bu planları öğrendiğinde kızının telefonuna el koyması, olayların fitilini ateşledi. Akkaya, kızının bu tür davranışlarının kabul edilemez olduğunu dile getirdi ve bu durumu sosyal medyada paylaşarak sesini duyurmak istediğini söyledi.

Deniz Akkaya ve kızı Ayşe Önbilgin’in yaşadığı bu olaylar, magazin dünyasında ve sosyal medyada geniş yankı buldu. Anne-kız arasındaki bu sorunların nasıl çözüleceği merak konusu. Deniz Akkaya, yaşadığı zorlu süreci açık yüreklilikle paylaşarak, birçok annenin duygularına tercüman oldu.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar