Cuma, Haziran 14, 2024
Ana SayfaGündemAK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği söyleşiye büyük ilgi

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği söyleşiye büyük ilgi

AHMET SULA: “ETKİLEŞİM, MOTİVASYON VE FARKINDALIK”

 

-SÖYLEŞİ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen, Ahmet Sula tarafından gerçekleştirilen “Etkileşim, Motivasyon ve Farkındalık” isimli söyleşi programı büyük ilgi gördü. Programda sonunda konuşan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bölgesinde ve dünyada güçlü bir Türkiye’yi, yarınlarımız olan gençlerimize bırakmak adına ciddi bir mücadele veriyorsunuz” dedi.

 

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz tarafından organize edilen “Etkileşim, Motivasyon ve Farkındalık” isimli söyleşi programı, Şehitkamil Sanat Merkezi’nde yapıldı. Programa; AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti Şehitkamil Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, AK Parti Şehitkamil Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Durmuş, AK Parti Şahinbey İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Çaldıran, mahalle başkanları, muhtarlar, teşkilat üyeleri ve vatandaşlar katıldılar.

GEÇMİŞTE YAŞADIĞIMIZ SIKINTILARIN BİR DAHA YAŞANMAMASI İÇİN

Söyleşinin sonunda konuşan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, şu ifadeleri kullandı:

 

“Değerli dava arkadaşlarım, AK Parti hareketinin ve Cumhur İttifakı’nın mensupları olarak tarih yazıyorsunuz. Bölgesinde ve dünyada güçlü bir Türkiye’yi, yarınlarımız olan gençlerimize bırakmak adına ciddi bir mücadele veriyorsunuz. Değerli dava arkadaşlarım, 2023 yılında bir hesap vakti geldi. Geçmişte yaşadığımız sıkıntıların bir daha yaşanmaması için gençlerimizde farkındalık oluşturmak için, milli şuurun kazanılması için, Ahmet Sula gibi değerli ağabeylerimize ihtiyacımız var. Kendisi de bizleri kırmadı bu toplantımıza gelerek bizleri şereflendirdi. Bu bağlamda teşkilatımıza hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen, teşkilatımızın yanında olan, ilçemize çok güzel hizmetler yapan Rıdvan Başkanımıza da huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Programımıza katılan Kadın Kolları Teşkilatımıza, Gençlik Kolları Teşkilatımıza, Şahinbey Gençlik Kolları Başkanımıza ve ekibine, Belediye Meclis üyelerimize, yönetim kurulu üyelerimize, toplantımıza katılan bütün arkadaşlarımıza, misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyorum.”

 

AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, program sonunda Ahmet Sula’ya “Türkiye Yüzyılı” anısına yaptırmış oldukları saati armağan etti. Program, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar