Cumartesi, Mayıs 25, 2024
Ana SayfaGündemAK PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

AK PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR

AK PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANI MEHMET EYUP ÖZKEÇECİ GÖNÜLLERE DOKUNUYOR.

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ, 2023 hedefleri doğrultusunda saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

ÖZKEÇECİ, il başkan yar d ımcıları ve il yönetim yürek bırakmıyor. 2023 seçim kurulu üyeleriyle birlikte Gaziantep’te girilmedik ev, dokun çalışmalarına ağırlık veren ÖZKEÇECİ ve beraberindeki heyet ; ul madık Her Evin Bir Hikayesi Var projesiyle Gaziantep’in hemen hemen her bölgesinde yaşayan aileler le bir likte engelli ve yaşlı bireyleri ziyaret ederek, hükümetten beklentileri not ediyor ve vatandaşın taleplerine ivedilikle çözüm buluyor.

Saha çalışmalarında gönül bağının kuvvetlenmesi için parti üyelerini de ziyaret eden AK Parti Gaziantep İl Başkanı, yapm ış olduğu esnaf ziyaretlerinde 2023 hedeflerini, Türkiye Yüzyılı vizyonunu ve planlanan projeleri anlatıyor.

’ Ne mutlu ki esnaflarımız, tüm gayemizin daha güçlü bir Türkiye için olduğunun farkında’ sözlerini paylaşan AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup ÖZKEÇECİ, vatandaşlardan tam not alarak, Gaziantep halkının, AK Parti Hükümetine olan inançlarını her daim dile getiriyor.

Benzer Haberler

Öne Çıkan Başlıklar